Haber

AGSYD Yarışı’nda zafer ALTINTEPE’nin oldu!

BURSA (İGFA) –Türkiye Jokey Kulübü’nün resmi yarış programında yer alan ve her yıl bir klasik olarak gerçekleştirilen Anadolu Gazeteciler ve Spor Muhabirleri Derneği (AGSYD) yarışı bu yıl da büyük heyecana sahne oldu.

Merkezi Bursa’da bulunan Anadolu Gazeteciler ve Spor Muhabirleri Derneği adına düzenlenen yarış, Bursa Osmangazi Hipodromu’nda gerçekleştirildi. Zorlu yarışta 3 yaşındaki safkan Arap tayları, 1.400 metrelik kum pistte koştu.

CANKILIÇ ÖDÜLÜNÜ VERDİ

Bursalı yarışseverlerin yoğun ilgi gösterdiği yarışı, Osmangazi Hipodromu’nda jokey Özcan Yıldırım’ın idaresindeki ve sahibi Abdurrahman Altın’ın yönettiği “ALTINTEPE” isimli safkan kazandı. Yarışmayı toplam 360 bin TL ikramiyeyle kazanan ALTINTEPE adlı safkan atın sahibi Abdurrahman Altın adına ödülünü, İbrahim Erdoğan adına Başkan Yardımcısı Cennet Cankılıç ve enbursa.com yazarı Necati Kartal, Feyat Altın’a takdim etti. Anadolu Gazeteciler ve Spor Yazarları Derneği Başkanı.

Ödül törenine Osmangazi Hipodromu Müdür Yardımcısı Behti Çolak da katıldı. Klasik Anadolu Gazetecileri ve Spor Muhabirleri Derneği Yarışı’nda KAYAFATİH ikinci, BÜYÜK MENDERES üçüncü, MELİHİN İZ dördüncü ve ATILIMBEY beşinci oldu.

Anadolu Gazeteciler ve Spor Muhabirleri Derneği Başkan Yardımcısı Cennet Cankılıç törende yaptığı konuşmada, “Türkiye Jokey Kulübü’nün Anadolu medyasına verdiği destekten son derece memnunuz. “Bu ödülü Anadolu Gazeteciler ve Spor Yazarları Derneği Başkanı İbrahim Erdoğan, yönetim kurulu üyeleri ve tüm Anadolu medyası adına veriyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu